Müşterilerimizin portföyümüzde bulunan ürünleri bizzat inceleyerek uzman mühendislerimizden detaylı bilgi almalarını temin etmek üzere ölçü ve kontrol ekipmanlarımızı TEKNOVAN adını verdiğimiz aracımıza monte ettik. Artık teknolojiyi sadece internetten veya çoğu zaman fırsat bulamayarak katılamadığınız fuarlardan takip etmekle sınırlı kalmayın. Sizin uygun olacağınız bir zamanda teknoloji ayağınıza gelsin. TEKNOVAN’ı fabrikanıza çağırmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli!

Talep Formu

iKontrol olarak petrol-gaz, kimya-petrokimya, demir-çelik, enerji, maden, gıda, kağıt ve su sektörlerinde edindiğimiz 43 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimizi ileri teknoloji ve kusursuz hizmetlerle buluşturuyoruz.

Dünyanın alanlarında lider enstrümantasyon ve proses otomasyonu tedarikçilerinin Türkiye temsilcisi olarak temel hedefimiz, endüstriyel proses tesislerini operasyonel mükemmelliğe ulaştırmaktır.

Ürün portföyümüz saha ölçüm sensörlerinden kontrol sistemlerine uzanan geniş bir skalayı kapsıyor.

Ürün portföyümüzün tamamı için danışmanlık, mühendislik, kurulum, devreye alma, eğitim ve bakım-onarım hizmetleri sağlıyoruz.

  • Proses tesisleri için uzman olduğumuz uygulama alanları;
  • Akış, basınç, sıcaklık ve gaz ölçümü
  • Proses otomasyon, acil duruş ve koruma sistemleri
  • Turbo makina kontrol sistemleri
  • Titreşim ölçüm sistemleri
  • Tehlikeli sahalar için koruma cihazları ve sistemleri
Bilgi İçin ikontrol.com.tr

Talep Formu

Formu doldurun, ileri teknolojiyle dolu TEKNOVAN ayağınıza gelsin!

TEKNOVAN’ı hangi tarihte fabrikanızda görmek istersiniz?