Ürünler

ÜRÜNLER

MTL Instruments Group

Cooper Crouse-Hinds çatısı altında faaliyet gösteren MTL Instruments Group Türkiye’de iKontrol A.Ş. tarafından temsil edilecek.
ÜRÜNLER

Compressor Control Corporation

Compressor Control Corporation (CCC) 35 yılı aşkın süredir turbo makineler için kontrol çözümleri üzerine uzmanlaşmıştır. Petrol, gaz, kimya, petrokimya, rafineri, LNG, boru hatları, çelik fabrikaları, ilaç, makine imalatı, elektrik üretim tesisleri dahil olmak üzere geniş bir müşteri yelpazesine hizmet eden CCC, turbo makinelerin kontrolünü sıfırdan yapabileceği gibi aynı zamanda mevcut makinelerin de kontrollerini geliştirmektedir.
ÜRÜNLER

McCrometer

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinin Helmet yerleşiminde kurulan McCrometer firması 50 yıldır akış ölçer üretimi yapmaktadır. Endüstri, kamu ve tarımsal alanda müsterilerin tüm beklentilerini karsılayacak tipte akıs ölçerler ve primer elemanlar ürünleri arasında bulunmaktadır. Patenti kendisine ait V-Cone debimetreler primer elemanlar arasında bir çok özelligi sayesinde diger elemanlara üstünlük sağlar.
ÜRÜNLER

Metrix

Endüstriyel titreşim izleme sistemleri konusunda uzman olan Metrix, özellikle dünyada lider olan üreticiler ve soğutma kuleleri, gas türbinleri, vargel kompresörler ve diğer rotasyon yapan ekipman kullanıcıları tarafından tercih edilen bir sağlayıcıdır.
ÜRÜNLER

FCI

FCI is a world leading manufacturer of mass flow meters, flow switches and level switches for use in industrial and commercial applications. Rugged designs and packaging with international approvals for hazardous location installations, FCI products are used in industry's most demanding applications.
ÜRÜNLER

Autocontrol

Autocontrol Technologies, 1994 yılında on-line enstrümantasyon, proses ölçümü ve kontrol otomasyonu alanlarında, dizayndan kuruluma kadar anahtar teslimi yeni çözüm önerileri üretmek amacıyla kurulmıştur.
ÜRÜNLER

EXPO Technologies

World leader in hazardous area Purge and Pressurization systems.

kataloglarımızı

incelediniz mi?