Ürünler

MIB

ÜRÜNLER

Harici Serbest Bırakma Sistemli Çift Bilyalı Valf (DBV/ERC – DV)

İstisnai veya acil durum hallerinde hızlı serbest bırakılmanın sağlanarak ve ürün akışı izole edilerek montajın, operatör personelin ve çevrenin korunmasını sağlayan bir sistemdir. 
ÜRÜNLER

Dahili Serbest Bırakma Sistemli Çift Bilyalı Valf (DBV/MP – DM)

Eşit olarak sağlam marin kollarına veya esnek hortumlara uygun hale getirilen sistem, korumada en ideal seviye ile sonuçlanarak özel kilitleme  tesislerinin geliştirildiği hidrolik aktivasyonludur.
ÜRÜNLER

Manuel Hızlı Montaj / Demontaj Kaplini (RC)

Flanşların / flanşlardan hızlı montajının/demontajın gerçekleştirilmesi için basit fakat etkili bir yöntem için kullanılan üründür.
ÜRÜNLER

Harici Serbest Bırakma Sistemli Çift Kelebek Valf (DDV/ERC – DE)

İstisnai veya acil durum hallerinde hızlı serbest bırakılmanın sağlanarak ve ürün akışı izole edilerek montajın, operatör personelin ve çevrenin korunmasını sağlayan bir sistemdir.
ÜRÜNLER

Dahili Serbest Bırakma Sistemli Çift Kelebek Valf (DDV/ERC – DE)

Kelebek valf ve benzersiz MIB Internal Release Coupler (MP Type) -MIB dahili serbest bırakma kaplini (MP Tip) içeren Ekonomik ERS çözümüdür. 
ÜRÜNLER

Multibore FPSO Turet Konektör Sistemleri (MB)

Bir grup yüksek basınç hattını muhafaza ederek ve denizaltı göbek demetlerini kapsayarak, entegre konektör çözümleri içeriğinde, birçok özel nitelik bulunmaktadır; 
ÜRÜNLER

Esnek Besleyici Konektör / Konektör Serbest Bırakma Çözümleri (OS)

Her tür offshore montajında kullanılan kemer hatları, bağlantı köprüleri, yüksek veya alçak basınç esnek besleyiciler için çok çeşitli konektör ve güvenlik serbest bırakma sistemleridir .

ÜRÜNLER

Hose Breakaways (BH)

Çalışan şirketlere montaj, yatırım ve çevrelerinin en üst seviyede korunmasını sağlayan tek ürün tipidir.
ÜRÜNLER

(Export) Hortum Koruma Sistemleri (HPS)

Bir FPSO veya FSO'dan yüzer eksport hortum ile sert güverte boru sistemi arasındaki arayüzde sabit olacak üst ve alt izolasyon vanalarıyla birlikte hidrolik çalışan  QCDC'dir. 
ÜRÜNLER

Çeşitli Konnektörler, Güvenlik ve Çevre Koruma Çözümleri ve Tanker Yükleme Sistemleri, Pruva Bağlantı Paketleri (PB)

Eksport tanker BLS sistemleri, mid-ship manifold konektörleri, çeşitli vana opsiyonları ve işletme paketleri dahil en basitten en karmaşığına kadar bir çok offshore ürün yükleme uygulamalarıdır.

ÜRÜNLER

Hızlı Montaj / Demontaj Kaplini (QC/DC)

Hhidrolik çalışmakta ve çeşitli ölçülerdeki manifold flanşına adapte edilebilir niteliktedir. İstek üzerine özel tasarım üretimi yapılabilmektedir.
ÜRÜNLER

Ayrılmaz Bilyalı Valfli Hızlı Montaj / Demontaj Kaplini (QV)

Hidrolik bir QCDC'nin tüm işlevsel avantajlarına ek olarak entegre bir bilyalı valfin ek güvenlik özellikleri ile birlikte benzersiz bir MIB ürünüdür. 
ÜRÜNLER

Rotaram Hızlı Montaj / Demontaj Kaplini (RR)

Standardize edilmiş hidrolik QC/DC sayesinde hızlı ve kolay şekilde bir gemi için esnek hortum ve rijid marin kolunun ayrılması ve eşleştirilmesi sağlanmaktadır.

kataloglarımızı

incelediniz mi?