Ürünler

AMNITEC

ÜRÜNLER

Kompozit Hortum

Kompozit hortumlar potansiyel önemli boyutta yırtık olasılığını ortadan kaldıran yüksek kompozit konstrüksiyon faktörüne sahip olmanın yanı sıra yüksek derecede kimyasal uyumluluk sunmaktadır.
ÜRÜNLER

Oluklu Hortumlar

Oluklu hortumlar; esnek metal, UFBX veya UFC paslanmaz çelik metal üretimidir. Amnitec Teknik departmanı, özel uygulamalar için hortum seçimine ilişkin uzman tavsiyesinde bulunmaktadır.

ÜRÜNLER

Şerit Halinde Sarılmış Hortum

Şerit şeklinde sarılmış hortum; helisel sarılmış profilli şeritten BS EN ISO 15465 şartlarına göre üretilmektedir. Hem eksenel hem yanal hareketlerde kullanabilecek nitelikte, dayanıklılık ve mukavemetleri ile bilinmektedirler. 
ÜRÜNLER

Titreşim Gidericiler

Soğutma ve iklimlendirme sistemlerinde bulunan titreşim ve yıkıcı gürültü güçlerini absorbe etmek için tasarlanan müşteriye özel ara parçalar, paslanmaz çelik ter örgülü yada oluklu hortumdan yapılan titreşim emicilerdir.

ÜRÜNLER

Gaz Ölçer Bağlantıları

Gaz ölçer ana bağlantı parçaları, komple hortum grupları ve ağır hizmet uygulamaları için, dışı şerit şeklinde oluklu göbekten oluşan hortum grupları da mevcuttur.
ÜRÜNLER

Metal Hortum Grupları

Metalik hortumlar; nükleer, gaz, elektrik, savunma, petrokimya ve otomotiv gibi birçok endüstride kendini kanıtlamış ürün gruplarıdır. Özel sürtünme karşıtı koruma, el koruyucuları ve yay korumaları da mevcuttur.

kataloglarımızı

incelediniz mi?