Ürünler

WIESE

ÜRÜNLER

Deniz Yükleme Kolları

Wiese Europe deniz yükleme kolları; sıvı ve gazlar için olan yükleme teknolojisindeki en son standartlara göre yapılmaktadırlar. Böylelikle, ürünlerin gemiden kıyıya ya da tam tersi şekilde güvenli taşınmaları sağlanmaktadır. Tüm koşullarda Wiese Europe’nın mühendislik departmanı müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümü geliştirebilecek niteliktedir. Optimal güvenlik için bir acil durum bırakma kaplin (ERC) sistemi uygulanmaktadır.
ÜRÜNLER

Arazi Yükleme Kolları

Üst yükleme kolları karayolu ve demiryolu tankerlerinin üst yükleme kısmı için ekstra büyüklükteki çalışma alanı ile ayırt edilmektedirler. Alt yükleme kolları ise tehlikeli sıvı veya gazların aktarılması için uygulanmaktadır.  
ÜRÜNLER

Yükleme Kolları İçin Yedek Parçalar

Wiese Yükleme Sistemleri kara ve deniz yükleme kollarının tüm yedek parçalarını temin edebiliyor.
Gerekirse, mevcut yükleme kolları sığacak şekilde özel döner mafsallar tasarlayabiliriz veya sizde mevcut olan yükleme kollarına uygun hale getirebiliriz.Tüm yükleme kolları çeşitlerinin bakımı, yenilenmesi ve modernize edilmesinde sahip olduğumuz tecrübe ile yaşadığınız problemleri çözebiliriz. Tamir bakımından size en iyi kalitede hizmet sunacağımızın garantisini veriyoruz.

ÜRÜNLER

Güvenlik Sistemleri

Yönetimi güvenli ve basit olan Wiese Europe portative merdivenler yükleme platformundan kamyon/tankere emniyetli erişimi sağlamaktadırlar. Ayrıca Wiese Europe; portatif merdiven üzerinde güvenlik kafesleri de sunmaktadır. ​
ÜRÜNLER

Boru Temizleme Sistemleri

Alman partnerimiz “KIESEL”, ile birlikte Wiese Europe; temizlenebilir kara ve deniz yükleme kollarından komple otomasyonlu üretim ve proses boru temizleme sistemlerine kadar geniş bir ürün aralığı sunmaktadır. 
ÜRÜNLER

Kova Asansörleri

Alman partnerimiz  "Wiese Förderelemente", ile birlikte Wiese Europe; kova asansör ürün gruplarını sunmaktadır.  Wiese'ın sürekli kova asansörleri  ve sarkaç kova asansörleri ; az sayıdaki komponentlerin işlevsel ekip çalışması esasında üretilmektedirler. İtici gücün başlıca komponenti;  Wiese lastik zinciridir. 

kataloglarımızı

incelediniz mi?