Ürünler

Aluminyum Kubbe Çatı

Ürün Talep Formu İçin Tıklayınız

World Bridge; yerel petrol rafineri şirketlerinin artan ihale işleri taleplerini karışlamak için yerek Kore üniversitesi ve kendi laboratuvarı ile yaptıkları kapsamlı araştırma ve geliştirme programları altında Alüminyum Jeodezik Kubbe Başlık, Kemerli kubbe başlık ve düz başlık (WORLD DOME®) ürünlerini geliştirmektedir.

Aluminyum kubbe başlığının artan talebine istinaden, WB; dökme depolama endüstrisinin yanı sıra petrol depolama tankı ve sivil atık su arıtma projeleri, çamur koyulaştırıcı havalandırma & sedimantasyon projeleri için en iyi kalite Jeodezik kubbe başlık üretmektedir.

En son teknoloji tasarım çalışmalarımız APl Ek 650 G tasarım kriterlerine muadil ve daha geliştirilmiş nitelikte olmakla birlikte Alüminyum kubbe çatı ile en iyi kalite World Bridge Internal Floating Roof (WORLD COVER®) ürünleri ile en uygun çözümler sağlamaktadır. Mevcut tanklarınız üzerinde güçlendirme prosesi ve yeni tank konstrüksiyonu için ekonomik çöüzmlerin yanı sıra bakım maliyetlerinizi ve gelecekteki işletme giderlerinizi düşürücü çözümler üretilmektedir.

MONTAJ PROSEDÜRÜ

• Kubbe malzemelerini montaj alanında boşaltın.
• montaj alanı olarak düz bir alan seçin.
• kesintisiz gövde montajı sağlamak için sıraları ve köşebentleri dizin.
• kubbe gövdelerini monte edip panelleri ekleyin.

kataloglarımızı

incelediniz mi?