Ürünler

Gaz Ölçer Bağlantıları

Ürün Talep Formu İçin Tıklayınız

Gaz Ölçer Ana Bağlantı Parçası

AmniTec gaz ölçer ara parçaları, sert boruların hafif hatalı hizalamanın düzeltilmesi için özel olarak tasarlanmaktadırlar. Montaj süresinden tasarruf ederek, boru bağlantılarında terleme giderme gibi avantajlar sunmaktadır. Serbest duran veya kutulu, her tip yerel veya ticari ölçerler için uygun olan AmniTec gaz ölçer ara bağlantı parçasıyla yapılmış tüm lehimli bağlantılarla mukayese edildiğinde, tüm kaynaklı konstrüksiyon yangına daha fazla dayanım göstermektedir.

Tam British Gas onayı

Gaz ölçer rakorlar ve adaptörler için BS 746 ve BS 6501 Esnek Metal Hortum teknik özelliklerine göre üretilmiş, Birleşik-Esnek haz hortum bağlantı parçaları, tam British Gas kalite onay statüsüne sahiptirler.

Komple Hortum Grupları

AmniTec gaz ölçer ara parçaları, montaja uyacak uç bağlantı parçaları ile birlikte komple bir grup olarak tedarik edilmektedirler. İlişikteki resimde de görüldüğü gibi bir çok uç bağlantı tipi mevcuttur. Ayrıca, daha spesifik uygulamalar için paslanmaz çelik telden yapılan dış örgülü hortum grupları da tedarik edilebilmektedir böylelikle hat basıncı, radyal ve eksenel sınırlama sağlanması için örgü gerilimi üretmektedir.

Ağır hizmet uygulamaları için, dışı şerit şeklinde oluklu göbekten oluşan hortum grupları da mevcuttur.

kataloglarımızı

incelediniz mi?