Ürünler

Oluklu Hortumlar

Ürün Talep Formu İçin Tıklayınız

Oluklu Esnek Metal hortum

1/8” ile 16 “ arası ( 3 mm- 4000 mm) nominal iç çap aralığında üretilmiştir. Oluklu esnek aralık, genel amaçlı örgüsüz veya aşındırıcı darbelere karşı koruma sağlamak için ayrıca daha fazla basınç ve vibrasyona karşı dayanıklılık amacıyla tek veya çift örgülü de mevcuttur.

Tüm United-Esnek oluklu hortumlar, BS 6501 Part 1, 2004 standardına göre ve bu standarttaki hortum esnekliğini belirten sonek Tip 1, 2 ve 3 ibaresi ile üretilmektedir.

UFBX Paslanmaz Çelik Metal hortum

ISO 10380 esneklik, Tip 1 şartlarını karşılamak için tasarlanmış, bu orta basınç aralığı ; maksimum performans için tek veya çift örgülü modeler için mevcuttur.
UFBX hortum; yüksek fiziksel güç, uzun ömür ve iyi korozyon özellikleri avantajlarını birleştirerek geniş yelpazedeki bir çok endüstriyel uygulama için uygundur. UFBX; ayrıca -200 ° C ile 600 ° C ısı aralığındaki her tip sıvı ve gazın taşınması için de uygundur.


UFC Paslanmaz Çelik Metal hortum

Yüksek esneklik ve titreşimli uygulamalar için kullanılan sık yerleştirmeli yüksek basınç hortumu ( örgüsüz veya tek / çift örgülü mevcuttur).
Amnitec; hortumları ya gerçek boyda ya da kolay nakliye ve yükleme için alternatif olarak tambur üzerinde tedarik etmektedir.
Amnitec Teknik departmanı, özel uygulamalar için hortum seçimine ilişkin uzman tavsiyesinde bulunmaktadır.

kataloglarımızı

incelediniz mi?