Ürünler

Kompozit Hortum

Ürün Talep Formu İçin Tıklayınız

AmniTec kompozit hortumlar; en yüksek güvenirlilik ve dayanıklılık seviyesinin sağlanması için sıkı kalite standartlarına göre üretilmektedirler. Her uygulamada optimum konstrüksiyon sağlayan bilgisayar mühendisliği sayesinde, hortumlar çok katlı polipropilen kumaş ve filmmalzemeden, hafiflik, mükemmel esneklik ve dayanıklılığın sağlanması içinse gerektiği yerde çelik tel sarmal ve kılıflardan oluşmaktadır. İç ve dış teller statik boşalımı önlemek için elektriksel kesintisiz niteliktedirler.

AmniTec Kompozit hortumlar potansiyel önemli boyutta yırtık olasılığını ortadan kaldıran yüksek kompozit konstrüksiyon faktörüne sahip olmanın yanı sıra yüksek derecede kimyasal uyumluluk sunmaktadır.

Hidrokarbonlar için Amnitec kompozit hortum

Fuelmaster ve Oilmaster hortumlar özellikle her tip aktarım için yağ, benzin, mazot, yağlama yağları, parafin ve % 100 aromatikler dahil hidrokarbon aktarımında özel olarak tasarlanmaktadır. Ürün aralığı; benzin ve dizel gibi hafif distilatların aktarımı için Standard Duty Fuelmaster; özellikle düşük ağırlık belirtildiğinde Lightweight Fuelmaster; siyah yağlar ve daha ağır yağlama ürünleri için Standard Duty Oilmaster; ve geminin kıyıya yanaşması, güverte ve genel güverte kullanımı için Heavy Duty Oilmaster ürün tiplerini kapsamaktadır.

Kimyasallar için Amnitec kompozit hortum

AmniTec Chemiflex hortumlar; birçok tehlikeli kimyasalın taşınması için mekanik olarak tasarlanmış ve kimyasal uyumluluktaki hortumlardır. Kara, demiryolu tankeri ve fabrika içi uygulamaları için uygun, delik çapları 1 “ ile 4 “ arasında değişen ve 150 psi çalışma basıncı ile çalışan orijinal standart ürün; Chemiflex 0951 ‘dir. 10 “ ‘e kadar ağır hizmet Chemiflex 0969/998 geminin kıyıya yanaşma kapsamındaki uygulamalar gibi çok zorlu koşullarda uygunken, daha hafif kullanımlar için ; Chemiflex 0949 üstün esneklik sağlamaktadır.

Kriyojenik ürünler için Amnitec kompozit hortum

Cyroflex hortumlar; 25 bara kadar basınçta ve -200°C dereceye kadar ısılardaki kriyojenik ürünlerle kullanım için tasarlanmaktadır. Cyroflex 50; -88 C derecedeki sıvı etan ve -105 C derecedeki sıvı etilenin yanı sıra – 50 C dereceye kadar propan ve bütan gibi tamamen soğutulmuş malzemelerin aktarımı için uygundur. Cyroflex 200 hortumlar; -200 C dereceye kadar aşırı düşük ısılarda L.N.G (metan) ve sıvı nitrojen gibi sıvı gazların taşınması için uygundur.

Amnitec Teknik Departmanı; özel uygulamalar için hortum seçimine ilişkin uzman tavsiyesinde bulunmaktadır.

kataloglarımızı

incelediniz mi?