Ürünler

ÜRÜNLER

WIESE

1987 yılında, Kapellen Belçika’da kurulan Wiese Belgium ilk üretimini 300m²’lik bir alanda kara dolum kolları üzerine gerçeklestirmistir. Hollanda, Belçika, Katar, Yemen, Ingiltere, Almanya, İspanya, Fransa, Singapur, Çin, Tunus, Suudi Arabistan ve Türkiye’de referansları bulunmaktadır.
ÜRÜNLER

SAMSONG

Samsong Kore firmasıdır. Çabuk bırakma kancası gibi liman çözümlerinde uzmanlaşmıştır. Çabuk bırakma sistemleri bir kumanda merkezinden veya manuel olarak acil bir durumda geminizi veya limanınızı doğacak tehlikeden korur. Samgong firması liman çözümleri kapsamında geçit kuleleri (yatay ve dikey), gemilerdeki balast suyunun temizlenmesi, Mitsubishi firması ile ortak planladığı petrol bulaşmış yüzeyde temizlik sağlayan motorlar ve Çamurun temizlenmesi gibi bir çok alanda faaliyet göstermektedir.

ÜRÜNLER

AMNITEC

2004 yılında İngiltere’de faaliyet göstermeye başlayan Amnitec firması, Willcoxhose, Compoex ve son olarak 1982 yılında kurulmus olan Flextraco firmasını da bünyesine katarak kompozit hortum ve hortum bağlantıları konusunda dünyadaki önemli üreticilerden birisi olmuştur.
ÜRÜNLER

MIB

Petrol, gaz ve kimya endüstrisinde uluslararası platformda faaliyet gösteren MIB, onshore-offshore baglayıcıları ve dolum kolu ve baglantı sistemleri alanında dünya çapında hizmet sunmaktadır. En son teknoloji ve in-house bilgisayar destekli dizayn kombinasyonuna sahip olan MIB, ISO 9001 Belgesi’ne sahiptir.
ÜRÜNLER

WORLD BRIDGE

1986 yılında Güney Kore’de kurulan World Bridge Inc., 1991 yılından bu yana alüminyum dome ve yüzer tavan üretimi yapmaktadır. Enerji tasarrufu endüstrisine verdiği önemle kısa sürede kendini yenileyen ve geliştiren World Bridge, yüksek dizayn ve üretim teknolojisi ile 30 ülkede müşterilerine uluslararası standartlarda satış ve servis hizmeti sunmaktadır. 
ÜRÜNLER

ANTICOMIX

Anticomixer, uzmanlık alanı karıştırıcılar olan İtalyan firmadır. Ürün gamı, depolama tankları ve atıksu artıma tesisleri için karıştırıcılardan oluşmaktadır. 
ÜRÜNLER

RUBBERTACK

Rubberteck bir Kore firmasıdır. Liman Usturmaça ürünleri alanında faaliyet göstermektedir.Deniz Usturmaçaları(Gemi iskeleleri) ve Lastik Hortum (Petrol hortumlar) genel ürün gamını oluşturmaktadır. 

kataloglarımızı

incelediniz mi?