Haberler

FIT 2018 Otomasyon Fuarındayız

İzmir Fuar alanında 22-25 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan FIT 2018 Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı'nda C140 nolu standımızda sizleri görmekten mutluluk duyarız.

Devamı

Taşındık....

Ofis, fatura ve gönderi adresimiz aşağıdaki şekilde yenilenmiştir. Yeni adresimiz : Punta İş Merkezi 1456 Sok. No:10/1 Kat:10 Daire:7 Alsancak / İzmir 35220

Devamı

Yeni ürün...

Yeni ürünümüz Hot Cutover tool ile kontrol sistemi migrasyon işlemleri ...

Devamı

Yeni Takım Arkadaşları Arıyoruz !

Şirketimizde görevlendirilmek üzere "SERVİS MÜHENDİSİ" aramaktayız. İş ilanının detayı için haber içeriğini tıklayınız. Başvurularınızı info@ikontrol.com.tr adresine yapabilirsiniz.

Devamı

II. Proses Güvenliği Sempozyumu

Uluslararası Proses Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi’nin ikincisi, 22-24 Ekim tarihleri arasında 2010 Avrupa Kültür Başkenti Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. iKontrol A.Ş. olarak ürünlerimiz ve teknik ekibimiz ile 7 nolu stantta sizler

Devamı

Fluid Components International LLC artık iKontrol çatısı altında Türkiye'de !

Fluid Components International (FCI), 1964 yılında üretime başladığı ve alanında en iyi ve ileri teknolojileri sunduğu termal akış ölçerler ve termal akış, seviye anahtarlarından oluşan ürün gamını artık iKontrol bünyesinde sunuyor.

Devamı

CCC Middle East Regional Training Eğitimi

iKontrol A.Ş.’nin Türkiye distribütörü olduğu Compressor Control Corporation firması tarafından, her yıl düzenli olarak organize edilen Middle East Regional Training eğitimi...

Devamı

Uluslararası Proses Güvenliği Sempozyumu - 5 nolu stanttayız

iKontrol A.Ş olarak sempozyumda siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek amaçlı olarak 5 nolu stantta yerimizi almış bulunmaktayız.

Devamı

ISO 9001

iKontrol A.Ş'nin yönetim sistemi geçtiğimiz ay Bureau Veritas tarafından denetlenmiş ve ISO 9001:2008 standartlarına uygunluğu ile kalite belgesi almaya hak kazanmıştır.

Devamı

Surge Protection Seminerleri

MTL Türkiye distribütörü iKontrol A.Ş. geçtiğimiz hafta Surge Protection ürün müdürü Chris Ground'u müşterileri ile buluşturmak üzere ziyaretler düzenledi.

Devamı